חברות קטנות ובינוניות

אנחנו ב- CFO Plus נשמש כיד ימינו של העסק ונוביל אותו קדימה בנושאים פיננסיים ועסקיים.

CFO Plus מאפשרת לכם:

 • להתמקד באספקטים בהם אתם מתמחים בחברה ובו-בזמן, ליהנות מראש שקט
 • ניהול ותכנון הכספים
 • ביצוע והעברת הדיווחים השונים
 • בקרה עקבית על מצב הפיננסים שלכם
 • ופיתוח תוכניות עסקיות ופתרונות מבוססים לכל קושי כלכלי

בטווח הארוך, אף נתכנן את הפעילויות העתידיות של העסק שלכם: נתריע על שינויים או חריגות בתקציבים ונתאים את המערך העסקי למצב הפיננסי, בכדי למנוע סיכונים ולהבטיח הצלחה.


מכונה משומנת היטב – זקוקה לתכנון כלכלי מתאים

עסקים קטנים ובינוניים זקוקים לניהול כספים ותכנון אסטרטגי בפרט. השאיפה הגדולה ביותר של כל חברה, היא להמשיך לפרוח ולשגשג. פעמים רבות, מחלקת הנה"ח או הרו"ח של החברה מתמקדים בפעילות השוטפת של העסק וכתוצאה מכך, שוכחים כמה חשובים התכנון וההתאמה של החברה לפעילות פיננסית בעתיד.

פעילות נכונה במישור הפיננסי, תסייע לחסוך לכם זמן יקר בפן הניהולי, להבטיח כי המשאבים שלכם יושקעו בתחומים הנכונים וללמוד הרבה יותר על המצב הפיננסי שלכם. בזכות זאת, תוכלו לקבל החלטות מושכלות, שיגדילו את הרווחים של החברה.

בקרה בתחום הכלכלי לא רק תחסוך לכם זמן, אלא תסייע לכם להימנע מקשיים בלתי-צפויים ולהתמודד ביעילות עם בעיות לאורך הדרך. בנוסף, כאשר תמצאו את עצמכם במצב כלכלי טוב, אנו נסייע לכם להשקיע אותו נכונה, בכדי שהחברה תפרח ותשגשג קדימה.


תחומי האחריות של מנהל כספים (CFO) במיקור חוץ:

 1. תפעול ותחזוקה אופטימלית של ערוצי תקשורת – תקשורת יעילה ועקבית עם רואי החשבון, הבנקים ויועצי המס של העסק.
 2. תקציב – בניית תקציב/תוכנית עבודה עסקית לחברה – אנחנו ב- CFO+ מתכננים את התקציב על בסיס יעדי החברה וחזון החברה: אנו דואגים לחלק את התקציב למרכזי הרווח באופן שווה. במהלך השנה, התקציב עצמו מבוקר ונסקר מכל זווית ובאופן שוטף, במטרה למזער הפסדים, להעצים את הרווחיות של העסק ולהיות מוכנים עם תשובות וטיפים עבורך, שיסייעו לך להביא את העסק שלך לפסגת הפיננסים.
  כאשר הארגון שלך שוקל להתרחב, אנו נכלול בדיקת כדאיות כלכלית לכניסה לפעילויות חדשות, שתסייע לך ללמוד את השוק החדש, את המתחרים הפוטנציאליים ולבחון אם ההשקעה אכן כדאית מבחינה כלכלית.
 3. מול הבנקים – אנו נדאג לגיוס אשראי ולשימור של תקשורת שוטפת אל מול הבנקים – מנהלי הכספים הוותיקים שלנו מכירים בנקאים רבים, למדו את "שפת" הבנקאים על בשרם ובזכות זאת, מצליחים להשיג אשראי גבוה יותר לעסק, למנוע חיכוכים או שיחות לא נעימות עם הבנק ולהקטין את עלויות המימון באופן משמעותי.
 4. ניהול תזרים מזומנים חודשי – "חברה מנהלת את התזרים שלה; לא מנוהלת על ידו". התייחסות אדישה לתזרים שלך עשויה להוביל את החברה לבור תזרימי, שעלול לעכב תשלום משכורות, תשלום לספקים ולייצר חובות.
  אנו נדאג לפקח על התזרים החודשי שלכם, להשוות אותו לתקציב שיצרנו ויחד, לבסס החלטות עסקיות מתאימות שישרתו את צרכי החברה, יביאו לעמידה בזמנים ובו-בזמן, יסייעו לכם לחסוך כסף ולשמור על פלוס בבנק.
 5. מלאי – בקרה שוטפת על גובה המלאי וניהולו. עסקים רבים נוטים להזמין כמות גדולה מדי של מלאי, שלעיתים קרובות פשוט מתקלקלת ונזרקת לפח. אנו נוודא כי אתם מזמינים את המלאי לו אתם זקוקים לפי יחידה; בהתאם לצרכים של העסק וליכולת הכלכלית שלו מבחינת תזרים. על ידי כך, לא רק שתחסכו הרבה מאוד כסף, אלא גם תנצלו את מלוא המשאבים שלכם.
 6. התייעלות תפעולית – סקירה ובקרה של הוצאות העסק, הפרודוקטיביות של העובדים והיכן ניתן לקצץ או לשפר את הפעילות, בכדי להביא לרווח אופטימלי.
 7. בחינה של רווחיות לקוחות – אנו ב- CFO+ נספק דיווח שוטף אודות גובה האשראי ללקוחות ועל איכות הגביה השוטפת.
 8. ניהול מחלקת הכספים – אחריות על כל אספקט בתחום ניהול הכספים בחברה שלכם, לצד חבירה למנהל החשבונות או רואה החשבונות הביתי שלכם.
 9. בנייה ותחזוקה של מערכת תמחיר טכנולוגית, שתאפשר לך לקבל החלטות עסקיות מושכלות על בסיס כלכלי.בחברת  CFO Plus, אנו מלווים מספר רב של חברות ועסקים קטנים ובינוניים כמנהלי כספים במיקור חוץ וכאסטרטגים מנוסים. אנו מזמינים גם אתכם ליהנות מהשירות החם ומהמומחיות שלנו, שייקחו את העסק שלכם לשלב הבא.