ניהול כספים במיקור חוץ

ניהול כספים בחברת CFO Plus יעניק לכם שקט-נפשי ויאפשר לכם ליהנות מיתרונות רבים:
 • תחסכו הרבה זמן וכסף – ניהול הכספים עבור החברה, מאפשר לדרג הניהולי שלה להתמקד במקצועות הליבה של העסק ולהותיר את הניהול הפיננסי למומחים. היכרות מעמיקה עם השוק, מאפשרת לנו ב- CFO Plus להתאים עבור החברה מודל ספציפי, שיסייע לכם ליהנות מחסכונות עצומים בעלויות, ואף לפתח פוטנציאל לרווח כלכלי בעתיד.
 • תעמדו בכלל התשלומים השוטפים ותגיעו לכל פגישה, מצוידים בידע פיננסי מקצועי
 • שפרו את הפעילות של כלל האספקטים בחברה – כל התחומים בעסק שלכם זקוק לכסף, בכדי להמשיך ולפעול כשורה. ניהול כספים נכון, יאפשר לכם להשקיע בכל החטיבות בעסק שלכם ולממן את הצמיחה שלהן קדימה, בהתאם לתקציב מהימן
 • הכירו מקרוב את עולם הפיננסים של העסק שלכם, מ- א' ועד ת'

אנחנו בחברת CFO Plus, מציעים לך ליהנות מהמומחיות ומהניסיון הנרחבים שלנו בתחומי הניהול, הפיננסים והאסטרטגיה. אנו נטפל בכל תהליך ניהול הכספים מראשיתו ועד סופו, נעניק שירות חם ונחזק את הפן הפיננסי העסקי מכל חזית.


הבנה רחבה בתחום הפיננסים – מביאה לתוצאות

בחברת CFO Plus, כלל חברי הצוות שלנו למדו היטב את עולמות הכלכלה, העסקים והפיננסים. בזכות שנים של עבודה קשה, צבירת ותק ותושייה רבה, כיום ברשותנו הדרכים הפשוטות והנוחות ביותר לגשת לכל קושי בתחום הפיננסי.

עולם הפיננסים מתחלק למספר כובעים בתחום העסקים:

 • מנהל חשבונות – רושם חשבוניות ומתנהל מול ספקים
 • רואה חשבון חיצוני – מוודא כי כל הנתונים הפיננסיים שלכם מוצגים כיאות, ולשביעות רצונם של גורמים שונים כמו ביטוח לאומי ומס הכנסה
 • מנהלי כספים פיננסיים – כמונו, כאן בחברת CFO Plus

רואה חשבון חיצוני הוא חיוני לכל עסק, אך הוא אינו מתעמק בצרכים שלו או בדרכים, שיניעו את העסק לצמוח קדימה.

מנהלי כספים אינם כבולים לשום חוקים. מטרתם היא לעבוד לצידכם בעסק יום-יום, לסייע לך לקבל החלטות פיננסיות ולקחת סיכונים נכונים מהרגע לרגע. ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו, לכן אנו תמיד נערוך חקר מעמיק ונייעץ לך לבצע פעולות שמבוססות על ידע, וניסיון נרחבים בתחום הפיננסים והאסטרטגיה.

כאשר תבחר בנו, תיהנה מראש שקט בתחום הפיננסי.

 • אם החברה מצויה במצב של "חוסר שליטה" – חברות שזקוקות לסיוע בקבלת החלטות מורכבות , שואפות להימנע ממשברים כלכליים בעתיד ולגלות "הפתעות" מבעוד מועד, ישמרו על שליטה מלאה בכל הפנים של העסק.
 • אם החברה שלך עומדת כרגע בפני משבר – ללא הבנה בעולם הפיננסים, הפתעות לא נעימות עשויות לחכות מעבר לפינה. פעמים רבות אתה עשוי למצוא את עצמך תוהה מה לעשות, כאשר אין אין בידך את הידע והניסיון, להביא להחלטה הבטוחה ביותר. הבנה רחבה בתחום מסייעת לגלות את ה"הפתעות" הללו מבעוד מועד ולשמר שליטה מלאה בכל הפנים של העסק.
  בנוסף, כאשר צצות "הפתעות" חדשות, CFO Plus תסייע לך לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר, המבוססת על ידע של שנים בהקמה, ניהול והרחבה של עסקים.
  אם אתה זקוק להכוונה בתחום הפיננסי
 • אם העסק שלך עומד בפני התרחבות למשרד גדול יותר
 • אם החברה שלך עומדת בפני כניסה לשווקים חדשים
 • אם אתה רוצה ליהנות מניהול פיננסי נכון

אנחנו ב- CFO Plus נאפיין את הנקודה העסקית הנוכחית של העסק שלך, נדאג לכלל מערך הכספים ונתכנן אסטרטגיות, שמטרתן להניע את העסק שלך לכיוון של צמיחה ושגשוג.


למי זה מתאים?

כל חברה, עסק, ארגון או סטרטאפ, זקוקים למערך ניהול כספים איכותי ויסודי.

בחברת CFO Plus אתה תיהנה משקט ושלווה במחלקת הכספים. אנו נספק לך שירותים ואינפורמציה, שיקדמו את העסק שלך לשלב הבא בעולם העסקים.


איך זה עובד?

בזכות הידע והניסיון הנרחבים שלנו, אנו נדאג להליך ניהול כספים מסודר ומדוקדק, שמביא לצמיחה:

 1. תפעול ותחזוקה אופטימלית של ערוצי תקשורת – תקשורת יעילה ועקבית עם רואי החשבון, הבנקים ויועצי המס של העסק.
 2. תקציב – אנחנו ב-CFO Plus מתכננים את התקציב על בסיס יעדי החברה וחזון החברה: אנו דואגים לחלק את התקציב למרכזי הרווח.
  במהלך השנה, אנו סוקרים את התקציב מכל זווית ובאופן שוטף, כדי לבנות אסטרטגיה עסקית חזקה, שתעודד התנהלות פיננסית חכמה וחיסכון בטווח הארוך.
  כאשר הארגון שלך שוקל להתרחב, אנו נכלול בדיקת כדאיות כלכלית לכניסה לפעילויות חדשות ולבחון אם ההשקעה אכן כדאית מבחינה כלכלית.
 3. ניהול תזרים מזומנים חודשי – "חברה מנהלת את התזרים שלה; לא מנוהלת על ידו". הבעת אדישות כלפי התזרים העסקי שלך, עשויה להוביל את החברה לבור תזרימי, שעלול לעכב תשלום משכורות, תשלום לספקים ולייצר חובות. ניהול מבוקר ונכון של התזרים, מסייע למנוע "נפילה" לבורות חדשים, וליהנות מתזרים שהוא יציב ומחושב לכל אורך השנה.
  אנו נדאג לפקח על התזרים החודשי שלך, להשוות אותו לתקציב שיצרנו ויחד, לבסס החלטות עסקיות מתאימות שישרתו את צרכי החברה ובו-בזמן, יסייעו לכם לחסוך כסף.
 4. מלאי – בקרה שוטפת על גובה המלאי וניהולו. עסקים רבים נוטים להזמין כמות גדולה מדי של מלאי, שלעיתים קרובות פשוט מתקלקלת ונזרקת לפח. אנו נוודא כי אתם מזמינים את המלאי לו אתם זקוקים לפי יחידה; בהתאם לצרכים של העסק וליכולת הכלכלית שלו מבחינת תזרים. על ידי כך, לא רק שתחסכו הרבה מאוד כסף, אלא גם תנצלו את מלוא המשאבים שלכם.
 5. התייעלות תפעולית – סקירה ובקרה של הוצאות העסק, הפרודוקטיביות של העובדים והיכן ניתן לקצץ או לשפר את הפעילות, בכדי להביא לרווח אופטימלי.
 6. בחינה של רווחיות לקוחות –  אנו ב- CFO Plus  נספק דיווח שוטף אודות גובה האשראי ללקוחות ועל איכות הגביה השוטפת.
 7. ניהול מחלקת הכספים – אנחנו מספקים הכשרה מלאה בתחום הנהלת החשבונות, ולוקחים אחריות על כל אספקט בתחום ניהול הכספים של החברה שלכם, לצד חבירה למערך הפיננסי  הפנימי של החברה.
 8. בנייה ותחזוקה של תמחיר לניתוח עלויות, שתאפשר לך לקבל החלטות עסקיות מושכלות על בסיס כלכלי.

מטרתנו ב – CFO Plus היא להפוך את תחום הכספים בעסק מנטל לנכס: לנהל, להטמיע פרוצדורות, לבקר, לספק תובנות ועל בסיסן לשפר את התכנון העסקי. לייעוץ, נשמח שתצרו איתנו קשר ממש כאן.