ייעוץ אסטרטגי עסקי

האם יש לך בחברה מישהו שיניע אותה קדימה בטווח הארוך? מישהו שידע לבסס תוכנית מסודרת, לחלק אותה לשלבים ולפרט דרכי ביצוע?  כדאי לך לפנות לייעוץ אסטרטגי...
 • כאשר אתה עומד בפני התרחבות או שיתוף פעולה
 • כאשר אתה שואף להתרחב ולהציע שירותים או מוצרים נוספים בפני קהל הצרכנים
 • כאשר השוק בו אתה עוסק עובר שינויים משמעותיים
 • כאשר הארגון מצוי במשבר וזקוק לכלים, שיסייעו לו להדוף ולצאת אותו מנצח
 • כאשר העסק סובל מסטגנציה – התנהלות סטטית, שאינה מובילה לצמיחה ולשגשוג בית העסק

מומלץ להכיר דרכים חדשות, להתייעץ עם הטובים בתחומם ולהתוודע לאסטרטגיות מתוחכמות – שיניעו העסק לתוצאה הטובה ביותר, בדרך היעילה ביותר.

אנחנו בחברת CFO Plus, מכירים את עולם העסקים מבפנים ומבחוץ: לאחר שנים של ניסיון, אנחנו רוצים להקנות לך את כל הידע והדרכים להביא את העסק שלך לשיא תפארתו.


ראשית הפעילות בהסקת המידע

לאחר שנכיר את בית העסק מכל כיוון ונעריך אותו באופן אישי, נספק לך ייעוץ אסטרטגי איכותי ומבוסס: נלמד, נגדיר ונשדרג את החזון של החברה, נכיר את העובדים, נאפיין את קהלי היעד שלך ואת שוק המתחרים שלך.

אנו נרתום את המידע הזה לאסטרטגיה שלנו ונסייע לך להכיר את המערך העסקי שלך כמו את כף ידך: להעמיק את ההבנה בשוק, לשים לב לאספקטים שזקוקים ליותר תחזוקה או העצמה בחברה ולהגדיר את התדמית של הארגון בצורה נכונה יותר, עבורך ועבור קהלי היעד.

אנחנו ניעזר במידע הרב שאספנו במטרה להציב יעדים לארגון, להתאמתו למצב החדש – ולעמוד בהם בדקדקנות.

הדרך הנכונה אל הנקודה הרצויה

כאשר אתה עומד בפני מצב עסקי חדש, פעמים רבות אתה עשוי למצוא את עצמך בצומת דרכים. כל החלטה עסקית, טומנת בחובה סיכונים מסוימים, שפעמים רבות מתוודעים אליהם רק בדיעבד. מהי רמת הסיכון? לאן עשויה להוביל החלטה לא נכונה?

אנחנו כאן בכדי לספק עבורך את התשובות הנכונות, שלא רק יסייעו לגבור על מכשולים, אלא לשפר את כלל ההתנהלות והמצב הכלכלי של העסק.

אנו נבחן באופן מעמיק כל הצעה או סוגיה שתנחת על שולחנך ממספר כיוונים, נעריך את הסיכון של כל אפשרות בחירה ונפיק את התשובות המבוססות ביותר – כך שתוכל להגיע להחלטה הנכונה ביותר עבור העסק.

ניהול שינויים בקנה מידה גדול

כעת הגיעה העת להרחיב את גבולות העסק. בכדי להביא לתהליך החלק והחסכוני ביותר, יש לבחון הרבה מאוד משתנים ולבצע פעולות עסקיות רבות, בהסתמך על מידע זה.

CFO Plus היא חברה העשירה בניסיון ייחודי, שהקנה לה חשיבה חדשנית בעולמות ניהול הכספים והייעוץ האסטרטגי: אנו מתמחים בלמידה מעמיקה אודות עסקים מכל אספקט אפשרי, ניתוח של חלופות פרקטיות ונוחות ליישום ותכנון של אסטרטגיה מתוחכמת ופרקטית – שתוכל ליישם בראש שקט.

האסטרטגיה מבוססת על מידע פיננסי וניתוחים של מידע פיננסי עסקי, כך שתותאם לעסק שלך כמו כפפה ליד. היא תחולק לשלבים שפשוטים לביצוע, כאשר לאחר כל שלב נעריך את מצב החברה ונלמד אם התוכנית אכן מובילה את העסק לנקודה הרצויה.

אסטרטגיה נכונה תסייע לך לקפוץ לשלב הבא בעולם העסקים: תכיר בכדאיות לפרוץ לשווקים חדשים, תגלה "מוקשים" וסיכונים בעסקאות מבעוד מועד, תבצע שינויים תפעוליים בהתבסס על נתונים קונקרטיים ותתאים את התקציבים שלך לצרכי החברה, בהתאם ליכולותיה.


ניהול כספים נכון

ניהול כספים איננו פשוט עבור משפחה או אינדיבידואל, כל שכן לעסק בעל תזרים של מיליוני שקלים.

אנחנו ב- CFO Plus בעלי ניסיון נרחב בתחומי הפיננסים ובזכות זאת, לוקחים בחשבון כל צעד וצעד כלכלי שעלול להתרחש בחברה. ניהול כלכלי נכון, יסייע לך להימנע ממשברים פיננסיים או לצאת מהם יותר בקלות – וללמוד כיצד להימנע מהם בעתיד.

מיזוג ידידותי ושיתופי

חברת CFO Plus מתמחה בהליכי מיזוגים ורכישות, ובעלת ניסיון עשיר בניהול עסקים ויצירת שיתופי פעולה פוריים.

לפעמים, שיתוף הפעולה הוא ממש מעבר לפינה: לכל חברה ישנו עסק משלים או צורך העשוי להוות שיתוף פעולה טוב, שמייצר הכנסות נאות לשני הצדדים.

כשקיימת השאיפה למזג בין החברות או להביא למעין התקשרות כזו או אחרת, מהותי לחקור אודות החברה, לוודא כי המשא ומתן הוא הוגן וכי שיעורי הרווח העתידי הם כדאיים.

בזכות ניסיון של שנים, הצוות של חברת CFO Plus ידאג לערוך עבורך את כלל הבדיקות והסריקות, שיסייעו להבטיח כי אתה מבצע את העסקה הנכונה, בתנאים אופטימליים עבורך. האסטרטגיה שנתכנן עבורך, תסייע להיעזר בחברה החדשה בכדי להעצים את הנוכחות ואת הכוח הכלכלי שלך במשק.


למי זה מתאים?

ייעוץ אסטרטגי עסקי מתאים ל:

 • כל חברה, ארגון או בעל עסק שרוצה לקחת את העסק שלו לשלב הבא: לתכנן קדימה, להיות מחושב יותר מבחינה כלכלית ולבצע פעולות שיניעו את החברה לצמיחה ושגשוג
 • עסק העומד בפני שינוי – שינוי תפעולי משמעותי, מיזוג עם חברה נוספת, חדירה לשווקים חדשים, התרחבות או מעבר למשרד גדול יותר
 • עסקים העומדים בפני משבר כלכלי – ייהנו מכלים שיסייעו לצאת מהמשבר ואף ללמוד כיצד להביא לצמיחת העסק לאורך הזמן

אנחנו ב- CFO Plus, נעבוד יחד עמכם בכדי לייצר את התמונה העתידית של העסק כלומר, האופן שבו העסק שלך אמור להצליח ולהתנהל ביעילות. לאחר מכן, נפתח את האסטרטגיה המתאימה, שאט-אט תסייע להביא אותך לנקודה העסקית הרצויה.


איך זה עובד?

תהליך הייעוץ האסטרטגי מתחלק לשלושה שלבים עיקריים:

שלב 1 –אבחון וניתוח נתונים

 • ראיונות עם בעלי תפקידים רלוונטיים – ננהל שיח נוקב ומעמיק עם הדמויות הבכירות והניהוליות של העסק, בכדי להכיר את החזון שלכם ואת אופן הפעילות הקיים. היכרות מעמיקה עמכם, תסייע לנו להגדיר ביעילות את היעדים שאליהם אתם משתוקקים להגיע.
 • ניתוח נתונים פיננסים – ננתח את כל המידע הפיננסי הקיים אודות העסק, נפיק מסמכים, סטטיסטיקות וננתח תחזיות נוספות, בכדי לגבש אסטרטגיות מבוססות שיניעו את העסק לצמיחה.
 • בחינת אפקטיביות הפעילויות של חברי הצוות – הסתכלות מעמיקה על המערך התפעולי שלכם: התפוקה של העובדים, התנאים, אופן הסדר וההתארגנות שלהם ומה שמצופה מהם על בסיס יומי. כל התוכן הזה יסייע לנו ללמוד על אילו נקודות יש ללחוץ, בכדי להביא את הצוות שלכם לתפוקת שיא.
 • בחינת המצב בשוק הרלוונטי – מחקרי שוק ומתחרים הם חיוניים ויש לערוך אותם כל שלוש שנים בממוצע, בכדי לוודא כי העסק שלך עדיין עומד בקו השיווק המתאים ונהנה מנתח יפה מהעוגה. הבנה מעמיקה אודות השוק שלך באופן אישי, תסייע לנו ללמוד היכן נוכל לשדרג את הפעילות ולהעצים את הנוכחות שלכם בשוק, באופן שיבדל אתכם מהמתחרים שלכם על הצד הטוב ביותר.
 • בחינת הפתרונות האופציונאליים – במידה והגענו לעסק שלך בעודו זקוק לסיוע ביציאה ממשבר, נדאג להסתכל על כל פתרון ופתרון, בכדי להוציא אותך מהחובות ולהניע את העסק לכיוון רווחי במהירות האפשרית.
 • איתור כשלים וצווארי בקבוק – בזכות אסטרטגיה מבוססת, יתגלו ליקויים ושינויים שכדאי לבצע, בכדי לשפר את כלל הפעילות של העסק. אנו נדאג ללמוד וללמד אתכם להפיק לקחים, להימנע מ"הפתעות" מבעוד מועד ולגבש תכנית המשך יציבה וחזקה.

 

שלב 2 – תכנון אסטרטגי שיטתי

 • נערוך ישיבות עם מקבלי ההחלטות בחברה – נציג בפניכם את מתווה האסטרטגיה, שביססנו על סמך האבחון  שביצענו בשלב הראשון. האסטרטגיה תפרט בפניכם את כל השלבים שעליכם לבצע, בכדי להביא את החברה שלכם ליעד השיא שלה, שלב אחר שלב.
 • הסתכלות משותפת על חזון החברה/מיקוד משותף בחזון החברה – יחד, נעבור על החזון שלכם, נחזק אותו ונטמיע אותו באסטרטגיה שלנו. נעבוד כצוות, במטרה למקד את המטרות שיביאו לצמיחת העסק ולהגשים אותן במלואן.

 

שלב 3 – יישום אסטרטגי

 • ליווי בעלי התפקידים בחברה לדיוק הפעילות – אנחנו נדריך אתכם ואת מנהלי המחלקות באופן היישום של האסטרטגיה עצמה; מראשית התהליך ועד שיחושו כי הם התמקצעו באופן הביצוע של כל פרוצדורה.
 • בחינת השפעת השינויים על הנתונים הפיננסיים של החברה – נוודא כי השינויים האסטרטגיים שהטמענו אכן מתבצעים כיאות – ומביאים לתוצאות הרצויות. זהו השלב שקובע אם כל המידע, התכנון והביצוע, התנהלו כיאות. זהו החלק החשוב ביותר בכל תהליך התכנון האסטרטגי: בזכותו, אנו לומדים עוד אודות התנהלות החברה, מה כדאי לשנות ומה כדאי לשמר, כך שתמשיך לצמוח קדימה.
 • ראיונות עם בעלי תפקידים אשר יבחנו את השפעות השינוי – מעבר לעיניים הבוחנות שלנו, נסביר לבעלי התפקידים השונים כיצד להאציל סמכויות, לפקח על אופן הביצוע של כל תהליך ולעמוד על האפקטיביות של כל שינוי שביצענו עד כה.
 • מתן התאמות ושינויים באסטרטגיה – אם במהלך הביקורת נגלה כי ישנן דרכים איכותיות יותר להניע את העסק שלכם לכיוון הנכון – נדאג לפתח אותן וליישם אותן במישורים השונים. כל המטרה של תכנון אסטרטגי קפדני, היא להביא להתפתחות יציבה ונוחה של העסק. השינויים המגוונים יתבססו על מידע, ניסיון וסטטיסטיקה שיביאו להחלטות קונקרטיות, ויניעו את החברה לפריחה ולשגשוג.