אודות

חברת CFO Plus מספקת פתרונות ומערכי פעולה יציבים בעולמות הפיננסים והאסטרטגיה. מנכ"לי החברה, אהוד הלזינגר ו- ברוך עינב, הם רואי חשבון המכירים ממקור ראשון את עולמות העסקים וההיי-טק. בזכות הניסיון הרחב שלהם בתחום, הם מספקים ידע מקצועי, שעוזר לראות את התמונה המלאה של העסק מכל כיוון. 

רו"ח אהוד הלזינגר

רואה חשבון וכלכלן, בעל תואר שני במנהל עסקים, בוגר קורס דירקטורים ובעלי תפקידים.  בעל נסיון רחב כמנהל כספים ותפעול במספר עסקים.
כיהן כסמנכ"ל תפעול וכספים בחברת היי טק שנמכרה, כסמנכ"ל במספר חברות ייעוץ כלכלי וניהולי ובעל נסיון בניהול כוח אדם ובניהול עסקי מורכב.

רו"ח ברוך עינב

רואה חשבון, כלכלן, משפטן, מנתח מערכות, מגשר ומאמן בכיר עסקי ואישי, בעל ניסיון עסקי וניהולי רב שנים בתחומים מגוונים בחברות וגופים גדולים בארץ ובחו“ל. שימש בתפקידי ניהול כללי, ניהול כספים, ניהול משאבי אנוש, וחבר במספר רב של דירקטוריונים לרבות כיו”ר וכדח”צ. חבר בלשכת המאמנים בישראל.

CFO Plus

בזכות ההבנה המעמיקה בעולם העסקים, החברה שואפת להקנות לכם את הכלים לבצע החלטות מושכלות בעסק, ליהנות מסדר וחיסכון בתחום הכספים ולפעול לפי אסטרטגיה מבוססת, שתנחה אתכם בכיוון של צמיחה בטווח הארוך.

כיום, רוב העסקים בונים את עצמם כשהשאלה החזקה ביותר היא "איך?" כלומר

 • איך אתקדם?
 • איך אשתפר?
 • איך אבחר בין שתי דרכים עסקיות שונות?

לפי הסתכלות אסטרטגית, עסקים אמורים לשאול את עצמם "למה?", כלומר

 • למה לבחור בנתיב הזה?כאשר אתם עומדים בפני צומת דרכים, לא תמיד פשוט לראות את הדרך הנכונה, להעריך את הסיכונים ולבצע החלטה מושכלת.

ניהול כספים חכם, המלווה בתכנון אסטרטגי מבוסס, עוזרים לכם ללמוד כל נתיב מכל כיוון אפשרי, להעריך את האפשרויות באופן שקול ולאחר התייעצות עם מומחים, לקבל החלטה מחושבת ומשתלמת.

 • למה העסקה הזו תקדם אותי?כל נתיב שתבחרו טומן בחובו יתרונות וחסרונות כאחד, אך מי מבין השניים טוב יותר? בכדי להשיב על השאלה הזו, חיוני לחשוב על ההשלכות של כל עסקה בטווח הקצר ובטווח הרחוק. הערכת תחזיות, סטטיסטיקות ותכנון אסטרטגי ממוקד, כולם מסייעים לבחור את העסקה שתיקח את העסק רחוק יותר.
 • למה להימנע מההשקעה הזו?

כאשר עומדת בפניכם השקעה מסוימת, הדבר הראשון שאתם מעדיפים לעשות הוא "לקפוץ עליה", לפני שיהיה מאוחר. ועם זאת, אין לדעת כיצד צעד שנדמה חיובי בראשיתו, אכן יביא להצלחה בסופו.
אנחנו ב- CFO Plus נסייע לכם לשאול את השאלות הנכונות, ונייעץ כיצד להשיב עליהן על בסיס של מקצועיות, ידע וניסיון אינסופיים בעולמות הפיננסים והאסטרטגיה.

כשהחברה שלכם מצליחה אנחנו מצליחים יחד אתכם, לכן השאיפה הכי גדולה שלנו, היא להפוך את העסק שלכם לסיפור הצלחה.

אנחנו ב- CFO Plus מתחייבים ל:

 • מקצועיות – בזכות הניסיון והידע האינסופי שלנו, אנו נבסס אסטרטגיות ומערכי ניהול כספים יסודיים ומעמיקים, שמביאים לתוצאות.
 • שירות חם וקשוב – אנו כאן בשבילכם, בשביל העסק שלכם ופנויים לכל שאלה, בעיה או תכנון. אנו נעשה הכול בכדי לספק לכם פתרונות אפקטיביים ודרכים לקחת את העסק שלכם קדימה.
 • מערך עבודה משותף – אנחנו נעמוד לצידכם ונדאג לעבוד יחד אתכם, בכדי לבסס מערך כספים אופטימלי ולתכנן אסטרטגיה מוצקה, בהתאם לצרכים ולרצונות שלכם. אנו נדאג ליישם את האסטרטגיה יחד אתכם, בכדי להבטיח שתממש את כל המטרות שהצבנו במלואן.
 • אחריות ודייקנות – אנו נדאג להיצמד לתאריכים ספציפיים, לדאוג ולשיים כל שלב ושלב באסטרטגיה ולהתנהל באופן מסודר אל מול כל הגורמים החיצוניים, ובין היתר רואה החשבון החיצוני, הנהלת חשבונות, רשויות הממשלה, ביטוח לאומי ועוד.
 • רעב תמידי לצמיחה והתחדשות – נעזור לכם לשדרג את העסק ולקחת אותו לכיוונים חדשים: להכיר קהלי יעד חדשים, לבסס תוכניות שיעזרו לכם לחסוך כסף ולקחת סיכונים מחושבים, שיניעו אתכם לכיוון של צמיחה.